Pilnus apgriezienus uzņēmis Swedbank JBL regulārais čempionāts basketbolā, atsākušās spraigas cīņas 2. apļa spēlēs.
Madonas BJSS 2. divīzijā 13. februārī viesojās Rugājos, kur U-15 vecuma grupas komanda uzvarēja vietējos basketbola spēlētājus ar rezultātu 152 : 32 (M. Liberts – 31 p., E. Jesajans – 21 p.). Arī U-17 komanda izcīnīja uzvaru ar rezultātu 83 : 59 (K. Liberts – 24 p., S. Beķeris – 13 p.).
19. februārī 2. divīzijā U-16 komanda izbraukumā ar 115 : 26 pieveica Balvu komandu (R. Iļčukovs – 26 p.), arī U-17 komanda uzvarēja (75 : 49; S. Beķeris – 19 p.).
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 01.03.2011.
Autors: AGNIS BEĶERIS
AUTORA foto