Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Biatlonisti “šauj garām”

Redakcija

Autors • 28.02.2011.

Biatlonisti “šauj garām”
Burtu lielums

Sestdien – sprintā, bet svētdien – iedzīšanas sacensībās sporta bāzē "Smeceres sils" sacentās juniori un pieaugušie Latvijas čempionātā biatlonā. Tā vienlaikus bija arī pirmā kārta Latvijas meistarsacīkstēs jauniešiem.

Sākotnēji ieplānotajos čempionāta datumos (19.-20. februārī) valdīja stiprs sals, bet, pārceļot sacensības, sportisti tikai ieguva, jo varēja izbaudīt divas saules apmirdzētas un pavasari vēstošas dienas.
Baltajās biatlona trasēs Madonā sacentās Alūksnes, Cēsu, Daugavpils, Talsu, Aizkraukles un Madonas sporta skolu audzēkņi, kam konkurenci sastādīja Lietuvas biatlonisti. Biatlonisti, vēlot cits citam veiksmi, mēdz teikt "Šauj garām!". Šoreiz bez sodiem netika sveikā neviens dalībnieks. Pat Edgars Piksons, kaut izcīnīja 1. vietu, samierinājās ar kļūdām šautuvē.


Plašāk lasiet laikrakstā STARS 01.03.2011.

Autore: IVETA ŠMUGĀ

AUTORES foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px