Sniega karalienes valstība – salta, stindzinoša, bet skaista. Kaut kas no sniega karaļvalsts tika izbaudīts arī 19. februārī Vestienā, kad Kāla ezera krastā SIA "Kālezers" atpūtas vietā norisinājās ziemas festivāls "Ledus prieki visai ģimenei".
Kā vēstīja Vita Eizentāle, par spīti lielajam salam ledus festivāls izdevās, jo diena, kaut arī auksta, bija saules apmirdzēta.
Astoņos no rīta tika dots starts zemledus makšķerēšanas sacensībām, un baltajos Kāla ezera klajumos pēc loma devās 11 drosminieku. Protams, ka tādā salā lielāku skaitu makšķernieku uz ledus nevarēja dabūt. Kamēr viņi ķēra lielās zivis, krastā palicējiem tika dota lieliska iespēja īstenot savas mākslinieciskās spējas. Varēja gleznot ainavas uz sniega, kā arī izkalt ledus skulptūras.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 26.02.2011.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
VIESTURA LĀČA foto