Par automašīnu izsistajām bedrēm Madonas ielās esam jau vairākkārt rakstījuši. Daudzviet transporta līdzekļu vadītājiem bija bīstami braukt, piemēram, Saules un Rīgas ielā, kur pārkļūt ar automašīnu varēja, tikai līdz minimumam samazinot braukšanas ātrumu. Patlaban šajās vietās jau var droši braukt.
Madonā šonedēļ sākusies ielu asfalta seguma labošana. Šo darbu veic SIA "Madonas ceļu būves SIA".
– Asfaltu izgatavojam pašu uzņēmumā – vajadzīga grants, šķembas, smilts un bitumens. Strādāsim tik ilgi, kamēr Madonas ielās visas lielākās un arī mazākas bedrītes būs likvidētas. Darba pietiks ilgākam laikam, – vakar pastāstīja SIA "Madonas ceļu būves SIA" komercdirektors Andris Dzenovskis.
Vakar asfalta labotāji strādāja Madonā, Valmieras ielā.
Autors: GUNĀRS ZEMZARS
OĻĢERTA SKUJAS foto