Šis bija jau trešais gads, kad piedalījos Ēnu dienā. Pirms pāris gadiem ēnoju māsiņu slimnīcā, savukārt pagājušajā gadā iepazinos ar laikraksta "Stars" darbību, kā arī žurnālista profesijas specifiku. Šogad izlēmu būt par ārsta ēnu.
Par Ēnu dienu sāku domāt jau iepriekšējā gada decembrī, jo nedrīkstēju palaist garām tik ļoti kāroto iespēju kļūt par ēnu kādam no Madonas slimnīcas ārstiem. Neskaitāmas reizes galvā pārcilājot visus "par" un "pret", nolēmu, ka visdrošāk būs man pašai aiziet uz ķirurģijas nodaļu un apvaicāties, vai kāds no ārstiem būtu ar mieru mani pieņemt par savu ēnu.
Aizgāju kādu mēnesi iepriekš, sarunāju, man neatteica – viss kārtībā.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 24.02.2011.
Autore: RITA TURKINA
Foto no personiskā arhīva