Madonas novada jauniešu domē (MNJD) februāris noritēja radošos darbos, jo tika gādāts par jauniešu iniciatīvu centra (JIC) „Burbulis" četru gadu jubilejas svinībām. Tās tika rīkotas ar mērķi aicināt novada aktīvos jauniešus, lai kopīgi atzīmētu centra 4. pastāvēšanas gadu, kas ir bijis gana krāsains un emocijām bagāts.
11. februāra vakarā jaunieši no Praulienas, Kusas, Bērzaunes, Ļaudonas, Mārcienas un Madonas pulcējās „Burbulī". Neraugoties uz bargo ziemu, iekštelpās notika jautras iepazīšanās aktivitātes, par kurām bija parūpējusies MNJD kultūras komitejas pārstāve Kristiāna. Jāsaka gan, ka daļa jauniešu jau ir pazīstami un iedraudzējušies savā starpā, apmeklējot novada jauniešu pasākumus un seminārus, tas vakaru padarīja jo īpaši draudzīgu un atraktīvām spēlēm bagātu.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 24.02.2011.
Autore: Signe Smirnova,
MNJD kultūras komitejas vadītāja
Foto no personiskā arhīva