Klāt februāra pēdējā piektdiena, kad Madonas bērnu un jauniešu centrā atkal pulcēsies klubiņa dalībnieki.
Šoreiz esam aicinājuši Madonas pilsētas 2. vidusskolas kultūras vēstures skolotāju Valdu Bērziņu dalīties savos ceļojuma iespaidos, iepazīstot Ķīnu.
Gaidīsim visus 25. februārī pie kūpošas tējas tases.
Autore: LĪGA GRĀVĪTE,
klubiņa vadītāja