Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Sākusies akcija “Automašīna nav seifs!”

Redakcija

Autors • 23.02.2011.

Sākusies akcija “Automašīna nav seifs!”
Burtu lielums

Valsts policija visā Latvijā, tai skaitā arī bijušā Madonas rajona teritorijā, uzsāk akciju „Automašīna nav seifs!". Tās mērķis ir mazināt zādzību skaitu no automašīnām, kas aizvien ir aktuāla problēma. Akcija tiek organizēta ES projekta „Uz sabiedrību vērsts policijas darbs Latvijā" ietvaros.

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes KPB Satiksmes uzraudzības rotas vecākais inspektors Jānis Freijs pastāstīja, ka policijas darbinieki vērsīs uzmanību uz nelāgo ieradumu – atstāt automašīnas salonā vērtīgas mantas, piemēram, somas, makus, fotoaparātus, telefonus, dažādus instrumentus utt. Automašīnā atstātās mantas bieži vien piesaista zagļu uzmanību. Policijas darbinieki automašīnu īpašniekiem atgādinās par to, ka mašīnas salonā atstātās mantas ir kārdinājums zagļiem, un akcijas gaitā dalīs gaisa atsvaidzinātājus ar uzrakstu „Te nav ko zagt", kur pievienota informācija ar ieteikumiem, ko darīt, lai nenotiktu zādzības no spēkratiem.
Pirmdien „Stars" kopā ar Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes KPB Satiksmes uzraudzības rotas jaunākajiem inspektoriem Andreju Semjonovu, Juri Delikatniju un Ģirtu Pavloviču piedalījās akcijā uz ceļa „Automašīna nav seifs!".


Plašāk lasiet laikrakstā STARS 24.02.2011.

Autors: AGRIS VECKALNIŅŠ

AUTORA foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px