Pagājušās piektdienas vakarā Gaiziņkalnā, Golgāta pakājē, bija sabraukuši astoņpadsmit vieglo automašīnu, trīs džipu un četru motociklu vadītāji ar saviem braucamajiem, lai iekarotu Golgāta virsotni.
Piektdienas vakars bija auksts, bet tas tomēr netraucēja ne sacensību dalībniekiem, ne līdzjutējiem un skatītājiem.
Automašīnu grupā bija pavisam 18 dalībnieku, kas centās pēc iespējas ātrāk „uzlidot" Golgāta virsotnē. Pats ātrākais no automašīnu grupas – Agris Petkuns-Valgums –
ar savu pilnpiedziņas „Audi" markas automašīnu Golgāta virsotni sasniedza 20,4 sekundēs. Otrs labākais rezultāts bija Viesturam Baņukalnam – 24,65 sekundes, trešajā vietā – Didzis ar rezultātu 25,22 sekundes. Grūtāk gāja džipu klasē, jo kalna nogāze jau bija izbraukta un neviens no dalībniekiem nenokļuva līdz Golgāta virsotnei. Visaugstāk no trim džipiem tika Jāņa Logina vadītais spēkrats, kas uzrādīja rezultātu 25,22 sekundes. No četriem motociklu braucējiem ātrākais laiks – Uģim Klimovam (16 sekundes). Visi godalgoto vietu ieguvēji saņēma vērtīgas balvas no sporta veikala „Fans".
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 24.02.2011.
Autors: AGRIS VECKALNIŅŠ
HENRIHA CIRCĀNA foto