3. martā sporta bāzē "Smeceres sils" 18. reizi notiks Oskara Kalpaka balvas izcīņas sacensības militarizētajā stafetē, pulcējot skolu jaunatni un jaunsargu organizācijas. Parāde paredzēta pulksten 10.30, starts – pulksten 11.
Sacensības rīko LR Aizsardzības ministrijas Jaunsardzes centrs sadarbībā ar Madonas novada pašvaldību un Madonas BJSS.
Stafete norit jaunākajā pamatskolu grupā (atsevišķi zēni un meitenes) un vecākajā vidusskolu-arodvidusskolu grupā (atsevišķi jaunieši un jaunietes).
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 24.02.2011.
Autore: IVETA ŠMUGĀ