Ziemeļaustrumu reģiona veterānu telpu futbola čempionātā kārtējās spēles aizvadītas Priekuļos.
Madonas komanda cīnījās neizšķirti – 5 : 5 – ar Viļakas komandu, bet piekāpās "Lizumam" ar rezultātu 2 : 4, kā arī zaudēja otrajā spēlē "Viļakai" ar rezultātu 1 : 2. Četrus vārtus guva Linards Lancmanis, pa vieniem – Dmitrijs Markevičs, Jānis Pizelis, Sergejs Červjakovs un Aleksejs Ustinovs.
Nākamās spēles notiks Madonā 13. martā, kur madonieši sacentīsies ar Apes (pulksten 9), Rēzeknes (pulksten 10.45) un Carnikavas (pulksten 13.40) komandu.
Autors: ARNIS MARTUSEVIČS