Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Madonas nodaļas rīkoto semināru Lubānā 15. februārī apmeklēja vairāk nekā 30 interesentu, jo tēmas bija lauku saimniecību īpašniekiem saistošas.
Kā apstiprināja Lubānas novada lauku attīstības speciāliste Astrīda Ikauniece, tas, ka semināru apmeklēja daudz klausītāju, liecina, ka šādi semināri ir vajadzīgi.
– Visvairāk jautājumu saņēma VID Nodokļu pārvaldes Vidzemes nodokļu administrēšanas daļas Madonas klientu apkalpošanas centra Klientu apkalpošanas nodaļas galvenā nodokļu inspektore Līga Īvāne. Līdztekus vaicājumiem par IIN bija arī tādi jautājumi, kā saņemt atpakaļ naudu par pārmaksātajiem nodokļiem. Izrādās, ka attaisnotos dokumentus var iesniegt arī par to, ka vidusskolēns apmeklē šoferu apmācību kursus. Saimnieki interesējās arī par to, kādi platībmaksājumi gaidāmi, bet par to būs nākamā saruna.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 22.02.2011.
Autore: IVETA ŠMUGĀ