Swedbank Jaunatnes basketbola līgā sākušās 2. apļa cīņas.
22. un 23. janvārī Ogrē U-13 vecuma grupas zēni 1. posma sacensībās noskaidroja vietu sadalījumu Austrumu zonā. Posmā piedalījās 8 komandas: "Cēsis", "Rīga/DSN", "Ezerzeme", "Rīga/Jugla", BS "Ogre", BS "Rīga", "Jēkabpils", "Madona". Mūsu apakšgrupā spēcīgas komandas bija BS "Rīga" un BS "Ogre", kam mēs krietni zaudējām. Ar pāris punktiem zaudējām arī Jēkabpils komandai, ko sezonā gan izdevās divas reizes pārspēt, tāpat zaudējām arī "Ezerzemei", un šajā posmā izcīnīta 8. vieta. Tātad Austrumu zonā starp 18 komandām pašlaik U-13 komanda ieņem 8. vietu, bet jācīnās vēl 2. un 3. posmā, jākrāj kopvērtējuma punkti un jāieņem pēc iespējas augstāka vieta.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 22.02.2011.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
AUTORA foto