26. februārī Madonas kartinga trasē "TSK Madona" rīko otrā posma sacensības "Ziemas kauss 2011" standarta automašīnām.
Pirmais posms notika 23. janvārī, un tajā piedalījās 52 dalībnieki. Savu meistarību braukšanā pa ledaino trasi izmēģināja ne tikai Madonas apkārtnes braucēji, bija ieradušies braucēji arī no Jēkabpils, Rēzeknes, Ludzas, Ogres un Smiltenes.
"TSK Madona" pārstāvis Agris Feldmanis informēja, ka arī šosestdien visi laipni aicināti uz Madonas kartinga trasi, kur norisināsies sacensību otrais posms. Sacensību dalībnieku reģistrēšanās – no pulksten 8 līdz 10. Pirmais starts tiks dots jau 10.30.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 22.02.2011.
Autors: AGRIS VECKALNIŅŠ
AUTORA foto