Kā jau „Madonas Novada Vēstneša" pēdējā numurā februāra sporta pasākumu kalendārā minēts, 26. februārī pulksten 10 jau ierastajā vietā – Madonas pilsētas 2. vidusskolas telpās – sāksies novada šā gada pusfināla cīņas 64 lauciņu dambretē kungiem.
Lai veicinātu spēles attīstību, Madonas novada sporta padome nolēma turpmāk čempionātus rīkot atklātus Madonas reģiona robežās – bija taču visi dambretisti viena rajona robežās. Līdz ar to šogad tiek aicināti un gaidīti interesenti arī no Varakļānu, Lubānas, Cesvaines un Ērgļu novada. Finālā nekādu izmaiņu dalībnieku sastāva ziņā nebūs – par medaļām cīnīsies astoņi veiksmīgākie no pusfināla dalībniekiem, kā arī pirmo sešu vietu ieguvēji pagājušajā gadā – mārcēnietis Gunvaldis Tarvids, kalsnaviete Zelma Svilāne, madoniete Aina Ivanova, dzelzavietis Jāzeps Juhnevičs, kā arī saikavieši Aivars Briedis un Mārtiņš Šulmanis. Abām kundzēm tiek dota iespēja cīnīties kungu konkurencē sakarā ar viņu augsto spēles līmeni. Pusfinālā tiks pielaista (ja viņa to vēlēsies) arī novadniece pēc dzimšanas vietas Aiga Priedniece. Viņa jau ir sekmīgi pārstāvējusi novada intereses Latvijas komandu čempionātā.
Finālturnīrs plānots 26. un 27. martā.
Autors: M. ŠULMANIS