Pērn Madonas novads, kā arī 58 citas pašvaldības visā valstī Latvijas-Šveices sadarbības programmas līdzfinansētā projekta ietvaros saņēma trīs autobusus (divus – ar 40 pasažieru vietām, vienu – ar 19), kas paredzēti skolēnu pārvadājumiem.
Madonas novada pašvaldības finanšu un attīstības komitejas sēdē Madonas novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Agris Lungevičs informēja kolēģus, ka šajās dienās ir saņemta vēstule no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, kurā tika norādīts, ka ministrija šobrīd vāc informāciju no pašvaldībām, vai kāda šajā laikā nav pārdomājusi un nevēlas autobusus mainīt, piemēram, mainot lielākas ietilpības autobusu uz mazāku un otrādi.
Lielā vietā – mazais
– Madonas pašvaldība, piesakoties uz šo programmu, vēlējās iegādāties trīs autobusus ar 40 pasažieru vietām, taču finanšu ierobežojuma dēļ tika piešķirti divi lielie un viens mazais. Atbildot uz šo vēstuli, ministrijai tika norādīts, ka pašvaldība būtu ieinteresēta 19 vietu autobusu iemainīt pret 40 vietu, – pastāstīja Agris Lungevičs.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 19.02.2011.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
OĻĢERTA SKUJAS foto no arhīva