INGUNA PLOTKA pirms dažiem gadiem jau nonāca laikraksta „Stars" redzeslokā ar darbošanos bioloģiskajā saimniecībā „Viesūnēni" Bērzaunes pagastā un ķirbju audzēšanu. Taču zaļa domāšana, rosīšanās dārzā un sētā nav viņas vienīgā aizraušanās – Ingunas virtuvē vesels skapītis ir atvēlēts ēdienu receptēm.
Kamēr Inguna vēl apdomāja atbildi uz jautājumu, kādus ēdienus viņa labprātāk gatavo, vīrs Andris Tkačenko paspēja atbildēt viņas vietā: – Garšīgus!
– Ēst gatavošanai es pievērsos, pirmkārt, tāpēc, ka jebkuram cilvēkam vajag ēst. Otrkārt, man patīk garšīgi ēdieni. Un treškārt, vairāk mājās gatavot sāku tāpēc, ka man ļoti patīk lasīt, gan grāmatas, gan žurnālus, gan produktu, kas nopērkami veikalos, sastāvdaļas… Ieraugot, cik, piemēram, gatavā tortē ir burtu „E", to vairs negribas pirkt. Tāpat arī nesen pārlasīju margarīna sastāvdaļas. Augu tauku maisījumus jau tā cenšos nepirkt, taču, tā kā bieži cepu konditorejas izstrādājumus, taukvielas vajadzīgas. Tagad sviesta cenas ir biedējoši augstas, tāpēc reizēm nākas nopirkt margarīnu. Gribas jau tomēr, lai ēdiens sanāk garšīgs, bet, lietojot tikai veselīgus produktus, bieži vien pazūd garšīgums. Pie tā var piedomāt, ja gatavo pašu audzētus dārzeņus, nelieto uzturā augu tauku maisījumus, tāpat mūsu mājās jau vārds „Vegeta" vien izraisa šermuļus. Šī universālā garšviela nomāc ēdiena garšu, tāpat man nepatīk gatavo zupu kubiņi vai dažādi sausie maisījumi. Cenšamies, protams, ēst pēc iespējas veselīgāk, bet, tā kā abiem ar vīru garšo saldumi, bez treknumiņa gluži dzīvot arī nevaram, – atzina Inguna.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 19.02.2011.
Autore: LAURA VOITIŅA
AGRA VECKALNIŅA foto