Spilgtā atmiņā decembris palicis Kusas pamatskolas un Cesvaines vidusskolas 18 skolēniem un 10 skolotājiem, jo viņiem tika dota iespēja pavadīt lielisku un neizmirstamu nedēļu Somijā 2009. gadā iesāktā Comenius projekta „Cilvēks. Ainava. Veselīgs dzīvesveids" ietvaros.
Projekta pirmā sanāksme notika Latvijā rudenī. Pēc tam skolotāju grupa viesojās somu skolā pavasarī (pavisam neparedzēti, jo plānus mainīja Īslandes vulkāns), vēl vasarā – nākamā sanāksme Turcijas vidienē Boztepes skolā, bet somu skola ciemiņus – skolēnus, skolotājus, pašvaldības pārstāvjus – uzņēma sniega pilnā ziemā, kad turku draugiem nācās izjust 40 grādu temperatūras starpību. Projekta noslēguma sanāksme plānota atkal Latvijā – šogad maija beigās – uz pavasara un vasaras sliekšņa.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 19.02.2011
Autore: LAURA RUSKULE
AIVARA ŠĶĒLA foto