Madonas novada domes finanšu un attīstības komitejas sēdē deputāti skatīja jautājumu par atbalstu Jāņa Daidera un Laura Daidera dalībai pasaules čempionātā motokrosā blakusvāģu klasē.
Madonas novada pašvaldības sporta darba organizators Māris Gailums deputātus informēja, ka ir saņemts Jāņa un Laura Daideru iesniegums ar lūgumu atbalstīt abus sportistus dalībai 2011. gada pasaules čempionātā blakusvāģu klasē, sedzot licences un apdrošināšanas izmaksas Latvijas Motosporta federācijai.
– Brāļi Daideri 2011. gadā noteikti būs Latvijas pirmā ekipāža. Pērn gan traumu, gan tehnisku ķibeļu dēļ četrus posmus viņi izlaida un palika 8. vietā, lai gan gadu iepriekš bija trešie. Komandas kolektīvs ir nopietni strādājis gan treniņos, gan pie atbalstītāju piesaistīšanas. Pagājušajā piektdienā Rīga notika komandas prezentācijas pasākums un kļuva zināms, ka brāļus trenēs Kristers Serģis. Pērn mēs komandu atbalstījām ar Ls 1176, šogad viņi lūdz Ls 1056, – pastāstīja Māris Gailums.
Viņš piebilda, ka komanda visas sezonas garumā reklamēs arī Madonas novadu, jo novada logo un nosaukums būs gan uz blakusvāģa, gan motosportistu krekliem.
Deputāti nolēma atbalstīt Jāņa Daidera un Laura Daidera dalību pasaules čempionātā, sedzot licences un apdrošināšanas izdevumus, un finansējumu Ls 1056 apmērā piešķirt atbilstoši saistošajiem noteikumiem „Par Madonas novada pašvaldības sporta finansiālo atbalstu un naudas balvām".
Autors: EGILS KAZAKEVIČS