Deputāti Madonas novada pašvaldības domes ārkārtas sēdē lēma par piedalīšanos Izglītības un zinātnes ministrijas projektu konkursā „Atbalsts jauniešu centru darbības nodrošināšanai pašvaldībā".
Madonas bērnu un jauniešu centra direktore Gunita Kļaviņa deputātiem pastāstīja, ka centrs jau iepriekš ministrijas konkursā ir piedalījies ar labiem rezultātiem. Piemēram, pērn no pieciem iesniegtajiem projektiem viens guvis atbalstu, un kopumā šādu atbalstītu projektu valstī bija vien četri.
– Šoreiz konkursā piedalās Ļaudonas bērnu un jauniešu iniciatīvu centrs ar projektu, kura ietvaros plānots ierīkot informācijas un radošo nodarbību telpu. Projekta iesniegšanas beigu termiņš ir 25. februāris, – informēja Gunita Kļaviņa.
Deputāti nolēma piedalīties Izglītības un zinātnes ministrijas projektu konkursā „Atbalsts jauniešu centru darbības nodrošināšanai pašvaldībā" ar Ļaudonas pagasta pārvaldes bērnu un jauniešu iniciatīvu centra izstrādāto projekta iesniegumu „Informācijas, radošo nodarbību un diskusiju telpas ierīkošana jauniešu centrā". Projekta kopējās izmaksas ir Ls 1345, un atbalsta gadījumā pašvaldības līdzfinansējums nebūs nepieciešams.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS