Piektdien putināja, bet 12. februārī pieņēmās sals, kaut diena izvērtās saulaina. Ja kāds domāja, ka garajām distancēm, turklāt vēl klasiskajā solī, nebūs piekritēju, tas kļūdījās, jo 50 km maratona slēpojumu, riņķojot maršrutā "Smeceres sils"-"Smeceres krogs"-"Smeceres sils" pagājušajā sestdienā izvēlējās 29 sportisti, arī trīs dāmas. Skanot uzmundrinošiem izsaucieniem, izturīgākie devās pieveikt garo "Madonas špūri".
Kā jau garajās distancēs pieņemts, gan "Smeceres krogā", gan "Smeceres silā" bija ierīkotas apstāšanās vietas, lai padzertos tēju, iestiprinātos ar banānu ripiņām enerģijai. Nav joka lieta, ja 50 km distancē jāslēpo 3-5 stundas.
Pēc nepilnām 3 stundām pirmais finišu sasniedza Arvis Liepiņš no Sarkaņiem, pārstāvot sporta skolu "Arkādija" (2:57:20.50). Otrajā vietā –
Valdis Ukins no "Fans Cube Team" (2:57:23), bet trešais ātrākais – Aigars Kalnups no Rīgas komandas "Triatel" (3:00.55.60).
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 17.02.2011.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
AGRA VECKALNIŅA foto