Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Regulārā sezona tuvojas noslēgumam

Redakcija

Autors • 14.02.2011.

Regulārā sezona tuvojas noslēgumam
Burtu lielums

Laikā, kad līdz florbola čempionāta regulārās sezonas noslēgumam vairs atlikusi tikai viena kārta, var sākt atskatīties uz to, kāda tā ir bijusi, un gatavoties izslēgšanas spēlēm.

Madonas florbola 1. līgas komandai pagājušā gada nogale un šā gada sākums ir bijis bagāts gan patīkamām uzvarām, gan sarūgtinošiem zaudējumiem. Ar vienu vārtu starpību piedzīvoti zaudējumi pret līgas līdervienībām „Valmiera" un „Jūrmala/BTA". Sīvas cīņas bijušas arī ar 1. līgas pastarīšiem, kuri punktus par velti nevienam nedāvāja. Pēc 17 čempionātā aizvadītām spēlēm madonieši ar 8 uzvarām un 9 zaudējumiem pašlaik kopā ar komandu „Babīte" dala 6./7. vietu. Komanda ir nodrošinājusi iekļūšanu izslēgšanas spēlēs un atkarībā no tā, kā gan pati, gan arī konkurenti aizvadīs pēdējo kārtu, pretiniekos izslēgšanas spēlēs var saņemt kādu no trim turnīra tabulas augšgala komandām.

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 15.02.2011.

Autors: EGILS KAZAKEVIČS

AGRA VECKALNIŅA foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px