Sestdien, 20. februārī, Liezēres pagasta "Liepiņkalnā" notiks 2011. gada "Liepiņkalna kauss" un MK MOTO A-Z kausu izcīņa skijoringā un ziemas motokrosā.
Kā pastāstīja sacensību organizators Normunds Urtāns, uz sacensībām tiek aicināti sportisti, to atbalstītāji un skatītāji. Sacensības sāksies pulksten 10. Sacensību klases skijoringā: TK (apvienotā), MMK, LMK, HK (apvienotā), vecmeistaru +45 un
85 cm3 jaunieši.
Sacentīsies braucēji motokrosā: Open bez radzēm, Open ar radzēm, 65-85 cm3 ar radzēm, Q open, ATV4 x 4>750 un ATV4 x 4<750.
Sola interesantu un aizraujošu sacīksti par LMK ceļojošā kausa izcīņu.
Padomāts arī par līdzjutēju un skatītāju izklaidi. Tiem, kuri vēlēsies dienu pavadīt sportiskā garā, būs iespēja izmantot slēpošanas kalna pakalpojumus ar inventāra nomu. Darbosies arī bufete, tā ka varēs sasildīties ar siltu tēju.
Autors: AGRIS VECKALNIŅŠ