„Stars" jau informēja, ka pagājušā gada nogalē notikušajā Madonas novada pašvaldības domes sēdē no amata tika atcelta Madonas novada bāriņtiesas Praulienas pagasta locekle Mārīte Šīre.
Gan Madonas novada bāriņtiesas priekšsēdētāja Irita Kielbicka, gan domes sociālo jautājumu komitejas priekšsēdētāja Vineta Lamberte atzina, ka viņu rīcībā nav informācijas par to, ka Mārīte Šīre būtu apstrīdējusi domes administratīvo aktu par viņas atcelšanu.
Pašlaik bāriņtiesas Praulienas pagasta locekļa pienākumus veic Irita Kielbicka, taču viņa atzina, ka jauns bāriņtiesas loceklis būtu jāapstiprina pēc iespējas ātrāk, jo darba apjoms ir ļoti liels.
Madonas novada pašvaldība jau bija izziņojusi konkursu uz vakanci, un uz to pieteicās seši pretendenti.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 12.02.2011.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS