4. februāra vakarā Madonas kultūras namā uz lielās skatuves kāpa Madonas Valsts ģimnāzijas audzēkņi, pasākuma „Lielā mūzikas balva" dalībnieki.
Sarīkojums pulcēja gan skolotājus, gan bērnu vecākus un radiniekus, protams, arī līdzjutējus un vienaudžus no skolas.
Lai izvērtētu trīs labākos priekšnesumus, talkā tika aicināta žūrija: laikraksta „Stars" žurnāliste Inese Elsiņa, jauniešu iniciatīvu centra „Burbulis" vadītāja Agija Vāgnere, grupas „Forte" dalībnieks Rolands Radionovs, Vidzemes televīzijas operators Kārlis Kumsārs un Madonas Valsts ģimnāzijas absolvents Dāvis Raščevskis.
Skatītāju simpātijas noskaidrošanai starpbrīdī ikviens klātesošais tika aicināts nobalsot par sev tīkamāko numuru.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 12.02.2011.
Autore: INESE ELSIŅA
AIVJA MEĻŅIKA foto