DEGUMNIEKU pamatskolā turpinās otrais mācību pusgads. Janvāris tika aizvadīts aktīvi, tāpat ir uzsākts arī februāris. Skolēni ne tikai mācās, piedalās mācību olimpiādēs, bet arī atpūšas, aktīvi iesaistoties dažādos konkursos.
Direktores vietniece audzināšanas darbā Edīte Zaube pastāstīja: – Skolā notiek ceļojošā kausa izcīņa zāles futbolā. Futbola sacensības jau sākās janvārī, trešā spēle notiks 15. februārī, bet finālspēles – 22. februārī.
11. februārī skolā notika skatuves runas, izrāžu un literāro uzvedumu konkurss "Kustības turpinājums".
Savukārt 15. februārī skolā notiks Ēnu diena, kurā piedalīsies skolēni no 7. līdz 9. klasei. Te skolēniem svarīgi būs apzināties, kādas profesijas pārstāvja ikdienā katrs vēlas iejusties, lai iegūtu vispārīgu sapratni par profesiju, kas viņu saistītu un ieinteresētu, lai nākotnē varētu apgūt nepieciešamo profesionālo izglītību.
Degumnieku pamatskolas vizuālās mākslas skolotājs Māris Šķēls piebilda, ka skolā ir radoša jaunatne, kas aktīvi darbojas stundās, skolas sabiedriskajos pasākumos.
Ar 12. februāri Degumnieku tautas namā būs apskatāma 8. klases skolnieces Alises Skurules personālizstāde.
Autore: ILVIJA KRĒSLIŅA