Sestdien, 12. februārī, pulksten 18 Viļānu kultūras namā „Ziņģētāju un stāstnieku vakarā" satiksies vairāk nekā 100 ziņģētāju un stāstnieku no Latgales un Vidzemes.
Šā gada tēma – „Dziedāsim to riņķa dziesmu…" un stāstīsim to garo stāstu pa riņķi vien.
Tradicionāli tieši pirms visu mīlētāju dienas jau devīto gadu pēc kārtas Tautas muzikantu biedrība sadarbībā ar Viļānu kultūras namu rīko „Ziņģētāju un stāstnieku vakaru", kas pulcēs kopā tos, kuriem patīk gan dziedāt, gan stāstīt dažādus atgadījumus no dzīves. Visbiežāk katrā dziedošajā kolektīvā ir vismaz viens stāstītājs. Koncertā-konkursā aicināti piedalīties dalībnieki vecumā no 16 gadiem līdz sirmam vecumam, jo šis pasākums ir paredzēts kā turpinājums stāstnieku konkursam bērnu un jauniešu kustībā „Pulkā eimu, pulkā teku".
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 10.02.2011.
Autore: IVETA DUKAĻSKA,
Tautas muzikantu biedrības
valdes priekšsēdētāja
Foto no Tautas muzikantu biedrības arhīva