Jauns gads iesācies ar nopietna darba turpinājumu, un 13. janvāris bija kārtējā logopēdu tikšanās reize seminārā Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidussko-
lā – attīstības centrā (VVBIV-AC). Semināra tapšanā palīdzēja šīs skolas skolotājas Daina Liepiņa un Līga Miķelsone.
Skolas direktors Andris Tauriņš iepazīstināja ar skolu, tās darbiniekiem, pastāstīja par vēsturisko pārtapšanu līdz vidusskolas statusam. Logopēdi no Valmieras pilsētas, Kocēnu, Burtnieku, Rūjienas, Mazsalacas, Naukšēnu, Beverīnas novada, kā arī viesi no Rīgas, Mārupes, Madonas un Siguldas guva plašu ieskatu skolas ikdienā. Bijām vērotāji īpašā nodarbībā – fonētiskā runas rosme. Kā pastāstīja skolotāja Vineta Ragēvičiusa, šajā mācību priekšmetā nostiprina skaņu izrunu, saistot to ar kustību, izpilda elpošanas vingrinājumus, modelē skaņu augstumu, intonāciju.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 10.02.2011.
Autore: ILONA SALNA,
logopēdu MA vadītāja