1. februārī kopējā darba sanāksmē Madonā tikās Valsts policijas (VP) Vidzemes reģiona pārvaldes (VRP) vadība, Vidzemes reģiona policijas iecirkņu priekšnieki, nodaļu priekšnieki un Vidzemes reģiona prokuratūras virsprokurori. Kā lūgtie viesi sanāksmē piedalījās Latvijas Republikas ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeijers un Valsts policijas priekšnieka vietnieks, galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Rauls Kviesītis.
Sanāksmes mērķis – aizvadītā, 2010., gada darba rezultātu analīze un sasniedzamie uzdevumi 2011. gadā. Kā atzina VP VRP priekšnieks Imants Mitrošenko un sanāksmes dalībnieki, tikšanās iezīmējās ar konstruktīvu darbu un priekšlikumiem, sauso statistiku un procentus atstājot otrajā plānā, bet vairāk rosinot katru pārdomāt savu līdzšinējo darbu, paveikto un plānoto ne tikai jautājumā par VP darba rezultātiem, bet katra individuālo ieguldījumu policijas tēla veidošanā un prestižu sabiedrībā. Tāpat policijai ir jāsaprot, ka esam servisa institūcija, kas sniedz pakalpojumu, un mūsu kopējā atbildība ir lauzt sabiedrībā valdošos stereotipus.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 10.02.2011.
Autore: DACE JUKĀMA,
VP VRP Prevencijas grupas
vecākā inspektore
Foto no VP arhīva