27. janvārī Varakļānu novada dome kārtējā sēdē apstiprināja pašvaldības budžetu 2011. gadam, „Staru" informē Varakļānu novada domes priekšsēdētāja Modra Vilkauša.
Līdzīgi kā citās pašvaldībās, arī Varakļānu novadā tiek plānoti mazāki ieņēmumi no finanšu izlīdzināšanas fonda, to paredzēts par 78 000 latu mazāk nekā pagājušajā gadā. Arī ienākuma nodoklis tiek plānots par 6000 latu mazāk nekā pērn, līdz ar to, lai varētu sabalansēt ieņēmumu un izdevumu sadaļu, būs jādzīvo taupīgāk nekā pērn.
Domes sēdē budžets tika apstiprināts bez lielām diskusijām. Piedalīties sēdē bija uzaicināti visi iestāžu vadītāji, un lielākā daļa arī izmantoja šo iespēju. Plašākas debates pirms tam izvērtās finanšu komitejas sēdē.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 08.02.2011.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA