Pagājušās nedēļas nogalē ar ugunīgu uzstāšanos savu ceturto dzimšanas dienu atzīmēja eksotisko deju studija „Mantigra". Lai gan kolektīvs darbojas Madonā, par svinību vietu tika izraudzīta Daugavpils, kur 28. un 29 janvārī risinājās tradicionālais deju festivāls „Vienas nakts pasaka".
Madonietes uzstājās lielajā noslēguma koncertā kopā ar festivāla konkursa uzvarētājiem un citiem pieaicinātajiem kolektīviem kā no Latvijas, tā arī ārvalstīm. Publikas vērtējumam tika nodotas divas dejas – sievišķīgais Bolivudas stila priekšnesums, kā arī enerģiskais šovs – skečs AFRO ritmos.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 05.02.2011.
Autore: INDRA VEIPA