Ik gadu Valmieras jauktais senioru koris „Sudrablāse" un vīru senioru koris „Baltie bērzi" aicina draugus un kaimiņus pie sevis uz sadziedāšanās koncertu. Un starp šiem aicinātajiem vienmēr ir arī Ināras Stepānes vadītais Madonas kultūras nama jauktais senioru koris „Mantojums".
Pusotra simta lielais dalībnieku sastāvs sniedza jauku atpūtas brīdi apmeklētājiem, kuru gan varēja būt vairāk.
Pasākumu ievadīja VEF senioru sieviešu koris, pēc tam uzstājās VEF senioru deju kolektīvs „Sendancis". Tad uz postamentiem kāpa „Mantojuma" dāmas un kungi, kam sekoja „Baltie bērzi", kuru priekšnesumi vienmēr un visur tiek silti uzņemti. Ciemos bija ieradušās arī Salacgrīvas senioru sieviešu kora „Salaca" dziedātājas. Pa vidu šiem dalībniekiem muzicēja arī atsevišķi vietējie solisti, gan balss, flautas, trompetes un klavieru. Jāpiebilst, ka vienu „Balto bērzu" izpildīto dziesmu uz akordeona pavadīja grupas „Kantoris 04" vadītājs Armands Trambickis – ar virtuozitāti, smaidu un, kā vienmēr un visur, hūtītē. Koncerta noslēgumā savu programmu sniedza galvenie „mājinieki" – „Sudrablāse".
Iedvesmas pilni Raita Berķa vadītajā autobusā mājup atgriezās „Mantojuma" dziedātāji, lai ik otrdienu turpinātu gatavoties novada koru skatei Madonā un zonālajam senioru koru kopmēģinājumam Cesvainē, kā arī plānotu atsaukties uzaicinājumam paviesoties Madonas novada sadraudzības pašvaldībā Marjamā.
Autors: M. VĪRS