Kā jau solīts, 29. janvārī tautas slēpojumā Madonā atkal kopā, kaut katrs savā vietā un uzdevumā, bija Latvijas biatlona "zieds" – Ilmārs Bricis, Jēkabs Nākums, Gundars Upenieks, vien Oļegs Maļuhins slimības dēļ sacensībās nevarēja ierasties.
Toties kārtējo reizi sevi pierādīja jaunais biatlonists Andrejs Rastorgujevs no Alūksnes, kas arī ir 2011. gada Madonas slēpojuma 18 km garās distances uzvarētājs. Arī dāmu konkurencē 18 kilometru distancē triumfēja biatloniste – Līga Glāzere.
Garajā distancē otrais finišēja Ilmārs Bricis, trešais – Juris Damškalns no Talsu biatlona kluba.
Jēkabs Nākums, kas ir Latvijas biatlona izlases treneris, arī šoreiz lieliski komentēja sacensību gaitu ar mikrofonu rokā, bet Gundars Upenieks, kā jau Sportlat sacensību organizators, ik pa laikam bija pamanāms gan bērnu sacensībās, gan starta un finiša laukumā, gan sekretariātā.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 01.02.2011.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
AGRA VECKALNIŅA foto