"Mana skaistā un neparastā Vestiena" – tā saucas fotokonkurss, kurā aicināti piedalīties Vestienas pamatskolas 1.-9. klases skolēni, lai sajustu, saredzētu un iemūžinātu mirkli savā apkārtnē un ikdienas gaitās.
Kā pastāsta fotokonkursa organizatore, Vestienas informatīvā izdevuma "Pie Mums" redaktore Ilga Sabitova, konkurss tika atklāts pagājušā gada 1. decembrī un ilgs līdz 1. martam. Vaicāta par to, kāda ir skolēnu aktivitāte, viņa teic, ka janvārī fotogrāfijas ir iesnieguši četri autori. – Nezinu, vai skolēniem nav pieejams fotoaparāts, vai arī konkurss nenotiek īstajā laikā, bet aktivitāte varēja būt lielāka.
Ilga Sabitova atgādina, ka fotogrāfijas var uzņemt ar telefonu un digitālo fotokameru. Par katru tēmu dalībnieks var iesniegt līdz piecām fotogrāfijām, pievienojot nelielu komentāru par katru attēlu (kas, kad un kur foto uzņemts).
Fotogrāfijas jānosūta uz e-pastu [email protected] digitālā veidā (jpg formātā).
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 01.02.2011.
Autore: IVETA ŠMUGĀ