Madonas sporta centrā 3. februārī pulksten 19 notiks Amatieru basketbola līgas (ABL) spēle, kurā "Madonas BJSS/SEB" komanda tiksies ar Salacgrīvas komandu.
Tā būs ABL sezonas noslēdzošā spēle, tāpēc jo īpaši visi laipni aicināti klātienē atbalstīt mūsu spēlētājus.
Autore: IVETA ŠMUGĀ