Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Aicinājums uz semināru

Redakcija

Autors • 26.01.2011.

Burtu lielums

2. februārī pulksten 10 Madonā, Poruka ielā 4, notiks seminārs biškopībā.

Lektore, biškopības instruktore Santa Biļinska stāstīs par bišu māšu audzēšanu, Marta Liepniece izglītos par savvaļas nektāraugiem, bet nedaudz neierastā griezumā – par to praktisko pielietošanu biškopja ikdienas dzīvē.
Pēdējos gados reģistrētās bišu saimes Lauksaimniecības datu centrā un PVD ir svarīgs priekšnoteikums, lai saņemtu MLA maksājumus. Tas nozīmē arī izpildīt minimālās higiēnas prasības biškopības saimniecībā, prast kārtot atbilstošo dokumentāciju. Lai palīdzētu bišu saimju īpašniekiem šos jautājumus risināt, februāra beigās vai marta sākumā tiek plānots vienas dienas maksas seminārs ar sertifikāta iegūšanu par minimālajām higiēnas prasībām medus fasēšanas uzņēmumā.
Aicinu interesentus laikus pieteikties pie biedrības vadītāja (tālr. 29494288), lai nokomplektētu grupu un arī noskaidrotu vispiemērotāko lekcijas laiku.
Uz drīzu tikšanos!

Autors: JĀNIS PURIŅŠ,
Madonas biškopības biedrības vadītājs

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px