20. janvārī arī Barkavas pamatskolā notika barikāžu piemiņas pasākums. Vispirms visi skolēni kopīgā vēstures stundā noskatījās filmu „Dūmu deja debesīm". Pēc tam skolas direktors Normunds Dzelme, 1991. gada barikāžu dalībnieks, kopā ar bērniem iededza barikāžu piemiņas ugunskuru, un visi vienojās dziesmā „Manai tautai".
Šajā dienā jaunāko klašu skolēni uzņēma viesus – Barkavas bērnudārza „Ābelīte" audzēkņus un Degumnieku pirmsskolas un sākumskolas bērnus, lai draudzīgi noskatītos Ērika Baloža muzikālo leļļu teātra izrādi „Ķiplociņš dodas uz skolu" par to, kā atšķirt īstus draugus no tiem, kas par tādiem tikai izliekas. Bērni kopā ar Ķiplociņu atkārtoja veselīgos ieradumus, kas palīdz augt stipriem un veseliem, kā arī novērtēt ieguvumu, piedaloties programmā „Skolas auglis".
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 27.01.2011.
Autore: SELGA DRIĶE,
Barkavas pamatskolas skolotāja