Izskatās, ka tādi sniega kalni, kādus piedzīvojām decembrī, Madonas pilsētā jau pieder pagātnei. Droši vien februārī vēl kādu reizi uzsnigs un puteņos, bet optimisti jau cerīgi raugās uz pavasara pusi. Mazliet citādās domās gan ir sinoptiķi, kas ne tikai sola sniegainu februāri un martu, bet pat prognozē aukstu laiku aprīlī.
Šoziem Madonas pilsētā, tāpat kā daudzviet citur Latvijā, liela vērība tika veltīta sniega izvešanai, jo pretējā gadījumā ielu malās un stāvlaukumos nebūtu kur novietot automašīnas un arī ietves būtu pārvērtušās par šauru taciņu gājējiem.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 27.01.2011.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA
OĻĢERTA SKUJAS foto