Pagājušajā svētdienā Madonas kartinga trasē notika „TSK Madona" „Ziemas kauss 2011" standarta automašīnām. Tika noskaidroti veiklākie, meistarīgākie automašīnu vadītāji FWD (a/m ar priekšas ass piedziņu), RWD (a/m ar aizmugures ass piedziņu), AWD (a/m ar visu riteņu piedziņu).
Sacentās arī kvadricikli, kam bija jāveic pagarinātā trase ar uzkalniņiem un tramplīniem. Sacensību beigās atsevišķi tika apbalvotas trīs labākās dāmas, neatkarīgi no trases, kādu viņas veikušas. Kopumā uz starta līnijas stājās 52 braucēji. Lielu interesi izrādīja arī skatītāji, kas ar ovācijām juta līdzi saviem favorītiem.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 27.01.2011.
Autors: AGRIS VECKALNIŅŠ
AUTORA foto