Viļānos notika ceļojošā kausa izcīņa 64 lauciņu dambretē. Šoreiz bija ieradušies dambretisti no Rīgas, Rēzeknes, Madonas pilsētas un Madonas novada, kā arī Lubānas novada un viļānieši.
Tika spēlēts pēc Šveices sistēmas 8 kārtās. Šogad kausu paturēja viļānietis Mārtiņš Asars, iegūstot 13 punktu no 14. Tikai koeficients deva otro vietu pagājušā gada uzvarētājam Lubānas novada nacionālajam meistaram Valdim Masam, kas pēc pārskatīšanās kļūdas otrajā kārtā bija iedzinējos. Tādu pašu rezultātu ar spēcīgu finišu sasniedza Madonas novada pārstāvis Aivars Briedis un – trešais (abiem pa 11 punktiem), atstājot ceturtajā vietā (ar sliktāku koeficientu) Aigu Priednieci (Rīga), kas sieviešu ieskaitē bija pirmā. Jāzeps Juhņevičs ar 10 punktiem bija piektais. Savu spēju robežās arī nospēlēja Elmārs Krampe un Jānis Juhņevičs (abi no Madonas novada). Madoniete Aina Ivanova kopējā konkurencē bija sestā, bet sieviešu ieskaitē – otrā, aiz sevis atstājot Viju Rītiņu (Rēzekne).
Arī ātrspēlē uzvarēja Mārtiņš Asars – 11 punktu no 14. Otrajā vietā palika Valdis Mass, arī 11 punktu, bet sliktāks koeficients. Trešo vietu ieņēma Vadims Volkovs no Rēzeknes novada ar 10 punktiem. Jāzeps Juhņevičs un Aivars Briedis guva pa 6 punktiem, Jānis Juhņevičs un Elmārs Krampe – pa 5 punktiem, bet madonietes Ainas Ivanovas kontā – 7 punkti.
Madoniešus, kā ierasts, uz sacensību vietu nogādāja Jāzeps Juhņevičs ar savu transportu. Nākamās sacensības Viļānos 27. februārī.
Autors: V. SAMS