Latviešu valodas aģentūra sadarbībā ar Ojāra Vācieša muzeju otro gadu muzejā organizē ikmēneša tikšanās ar nozīmīgiem un spilgtiem latviešu literātiem.
Arī mūsu puses interesenti katra mēneša pēdējā trešdienā aicināti pievienoties šīm kvalitatīvajām sarunām. 26. janvārī iecerēta tikšanās ar Uldi Bērziņu, 23. februārī – ar Māru Zālīti, 30. martā risināsies saruna ar Amandu Aizpurieti, 27. aprīlī – ar Guntaru Godiņu, 25. maijā plānota tikšanās ar Leldi Stumbri, 29. jūnijā – ar Māru Svīri un Vladimiru Kaijaku, 27. jūlijā – ar Liānu Langu, 31. augustā – ar Kārli Vērdiņu, 28. septembrī – ar Leonu Briedi, 26. oktobrī – ar Inesi Zanderi, 30. novembrī – ar Annu Žīguri un Jukku Rislaki, 28. decembrī – ar Andri Kolbergu.
Ojāra Vācieša muzeja darbiniece Vita Mekša uzsver, ka šie sarīkojumi ir ļoti labi apmeklēti, saturā izdevušies un jau otro gadu notiek bez maksas. Muzejniekiem ir doma notikušās sarunas atšifrēt un izdot interviju grāmatā.
Autore: INESE ELSIŅA