Dzelzaviete Daina Andrukele „Stara" abonentiem rīkotajās loterijās piedalās jau kopš pašiem pirmsākumiem, un šajā – 20. jubilejas – izlozē viņa laimēja vienu no naudas balvām – 30 latu.
– Atceros, kā daudzi nesām dāvanas vēl uz „Stara" redakcijas vecajām telpām Saieta laukumā, pēc tam ar nepacietību gaidījām rezultātus un, atrodot sevi laimētāju sarakstā, devāmies pēc balvas. Interesanti bija. Pirms trim gadiem „Stara" loterijā laimēju dāvanu karti 10 latu vērtībā veikalā „Papīrs". Tagad smejos, ka jābūt arī trešajai reizei, jo trīs lietas taču labas lietas, kā tajā pazīstamajā teicienā, – ieradusies pēc laimesta „Stara" redakcijā, teic Dainas kundze. Ar laimestu viņu pirmās apsveikušas māsa un draudzene no Madonas.
– Pati vēl tās dienas „Stariņu" nebiju saņēmusi. Dzelzavā avīzīti saņemam tikai pēcpusdienā, tagad – ziemā – pastniecītei grūti pa sniegainajiem ceļiem izbraukt. Pārsteigums bija liels. Laikrakstam naudiņu atlieku laikus un abonēju uzreiz visam gadam, ietaupās pasta izdevumi, bez tam gadam ir arī atlaide – viens latiņš, bet cilvēkiem šobrīd, kad jādomā, kā ieekonomēt, tas ir no svara, un man kā vientuļajai pensionārei it īpaši, – atzīst Daina Andrukele.
– Bet bez „Stariņa" neiztikt – savas ziņas ir savas ziņas. Godīgi sakot, izlasīts tiek viss – no viena gala līdz otram. „Stars" ir vienīgā avīzīte, ko atļaujos abonēt, tāpēc tiek ļoti gaidīta. Un tajā vienmēr kaut kas jauns un interesants tiek izlasīts gan par Dzelzavu, kur dzīvoju jau kopš 1965. gada, gan Madonu, gan citām vietām un cilvēkiem. Prieks, ka rakstāt par darbīgiem, čakliem ļaudīm, tāpat par praktiskām lietām. Pašai gan tagad, kad veselība nav nekāda stiprā, uz kādām lielām aktivitātēm prāts vairs nenesas. Palasu, mazliet paadu, pa māju parosos, un tā – skaties – diena jau vakarā, – teic sirmā kundze un atvadoties visiem vēl veiksmi, arī tiem, kam šoreiz loterijā neveicās: – Ir jāpiedalās un jācer uz veiksmi, gan jau tā kādreiz uzsmaidīs!
Savukārt mēs laimētājiem atgādinām, ka loterijas laimestus var saņemt „Stara" redakcijā Madonā, Blaumaņa ielā 17 (2. stāvā), grāmatvedībā katru darbdienu no pulksten 9 līdz 16. Lūgums laimestus izņemt līdz 14. martam. Līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments un „Stara" abonēšanas kvīts 2011. gada 3 mēnešiem.
Autore: BAIBA MIGLONE
OĻĢERTA SKUJAS foto