12. janvārī noritēja Madonas BJSS balvas izcīņas sacensību distanču slēpošanā 1. posms. Pavisam piedalījās ap 100 dalībnieku no Madonas un citiem novadiem.
Par Madonas BJSS un Madonas novada pašvaldības sacensību 1. posma uzvarētājiem distanču slēpošanā savā vecuma grupā kļuva: Niks Saulītis, Agnija Nagle, Karīna Pētersone, Ieva Pūce, Nils Ikaunieks, Raimo Vīgants, Sigita Lapsiņa, Daija Līva Aivare, Jānis Baunis, Vilnis Ķūrens, Reinis Veckalniņš, Zinaīda Rācenāja.
Vakar, 19. janvārī, "Smeceres sila" apgaismotajās trasēs tika rīkots sacensību otrais posms, pavisam paredzēti pieci posmi.
Ar Madonā rīkoto slēpošanas sacensību "Smecere 2011" rezultātiem var iepazīties interneta mājas lapā www.madonassports.lv.
Autore: IVETA ŠMUGĀ