„Stars" iepriekšējā numurā jau informēja par ekonomikas ministra Arta Kampara AS „Sadales tīkls" Ziemeļaustrumu reģiona centra Aiviekstē apmeklējumu pagājušajā piektdienā, kura laikā ministrs apzināja situāciju bojāto elektrolīniju atjaunošanas darbos.
Ministrs Aiviekstē tikās ar AS „Latvenergo" valdes priekšsēdētāju Āri Žīguru, valdes locekli Māri Kuņicki, AS „Sadales tīkls" valdes priekšsēdētāju Andi Pinkuli, darbu koordinēšanā un izpildē iesaistītajiem speciālistiem, kā arī Madonas novada pašvaldības domes priekšsēdētāju Andreju Ceļapīteru. Tiekoties viņš uzklausīja risinājumus un atziņas par to, kas jāpaveic, lai masveida elektroapgādes traucējumi visā Latvijā, un it sevišķi Latgalē, vairs neatkārtotos.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 18.01.2011.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
OĻĢERTA SKUJAS foto