Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Satraucas par Madonas slimnīcas nākotni

Redakcija

Autors • 17.01.2011.

Burtu lielums

Jūtos, kā no nāves izglābta, un gribu teikt vislielāko pateicību neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķiem un Madonas slimnīcas reanimācijas un terapijas nodaļas darbiniekiem, – vislabākos vārdus Madonas mediķiem velta Maija Kalniņa no Madonas novada Kalna Pieterēniem.

6. janvāra rītā, jūtoties pavisam nelāgi, cīnoties ar elpas trūkumu, Maijas kundze vēl paguvusi izsaukt ātro palīdzību, taču netālajā ceļā līdz slimnīcai zaudējusi samaņu. – Nokļuvu reanimācijas nodaļā un tikai vakarpusē nācu pie samaņas. Pavadīju tur veselu diennakti, tad mani pārveda uz terapijas nodaļu, kur vēl turpinu ārstēties, – pagājušajā ceturtdienā telefonsarunā pastāstīja Maija Kalniņa. – Esmu ļoti pateicīga Madonas mediķiem par manas dzīvības glābšanu un par to, ka Madonā ir tik laba slimnīca, tāpēc esmu satraukusies par tās likteni. Esmu gatava vai līdz pašai Briselei iet, lai tikai Madonā slimnīca šajā statusā tiktu saglabāta. Par to, ka Madonā ir brīnišķīga slimnīca, esmu pārliecinājusies ne reizi vien. Arī pagājušā gada decembrī te ārstējos, jo sirds bija sastreikojusi. Fantastiska slimnīca, laba aprūpe un speciālisti. Es jau saku, ka no citām slimnīcām vajadzētu braukt uz Madonu pamācīties. Man ir gadījies ārstēties arī Stradiņa slimnīcā Rīgā, bet varu teikt, ka Madonā ir pat labāk, tāpēc no sirds iestājos par tās saglabāšanu.

Autore: BAIBA MIGLONE

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px