Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Janvārī vēl var parakstīties

Redakcija

Autors • 17.01.2011.

Burtu lielums

Madonas pilsētas iedzīvotāju interešu aizstāvības biedrības aicinājums Madonas pilsētas un Madonas novada, kā arī blakus esošo novadu iedzīvotājiem, kuri izmanto Madonas slimnīcas pakalpojumus, ar savu parakstu apliecināt, ka iestājas par Madonas slimnīcas saglabāšanu esošajā statusā, ir guvis plašu atsaucību.

Kā „Staru" vakar informēja Madonas pilsētas iedzīvotāju interešu aizstāvības biedrības valdes priekšsēdētāja Jeuženija Adamoviča, ir jau savākts aptuveni 7000 parakstu.
– Parakstīties varēs vēl visu janvāri. Tad visi paraksti tiks apkopoti un to oriģināli nodoti LR Ministru prezidentam Valdim Dombrovskim. Mēs ceram, ka sabiedrības viedokli, ja tiks reorganizēta veselības aprūpes sistēma un mainīta tās finansēšanas kārtība, Veselības ministrija un valdība ņems vērā un Madonas slimnīcas statuss nemainīsies ne tikai šajā, bet arī nākamajā un turpmākajos gados. Par Madonas slimnīcas saglabāšanu aktīvi iestājas ne tikai Madonas, bet arī blakus esošo novadu iedzīvotāji. Nupat biezu aploksni ar parakstiem esmu saņēmusi no Varakļānu novada pašvaldības – liels paldies par atbalstu! Samērā daudz ir parakstījušies arī Cesvaines, Ērgļu un citu novadu iedzīvotāji, – uzsvēra Jeuženija Adamoviča.

Interesanti, ka par Madonas slimnīcas saglabāšanu iestājas arī tālāku novadu iedzīvotāji, jo paši ir ļoti labi pārliecinājušies par to, kas notiek, ja lokālā slimnīca tiek pārveidota par dienas aprūpes centru. Kā, piemēram, Aizkraukles pilsētā, kur pirms dažiem gadiem tika mainīts slimnīcas statuss un pagājušā gada nogalē, ja nebūtu iejaucies Valsts prezidents Valdis Zatlers un sabiedrība tik aktīvi pret to protestējusi, būtu palikuši pat bez sava traumpunkta, līdzīgi, kā vēl virkne citu slimnīcu. Ne velti janvāra sākumā atbalstu Madonas slimnīcai pauda 29 Aizkraukles, Pļaviņu, Jaunjelgavas un Skrīveru iedzīvotāji.

Paust savu atbalstu Madonas slimnīcai, ja tas nav vēl izdarīts, joprojām var novadu pašvaldībās, pagastu pārvaldēs, bibliotēkās, Madonas slimnīcā, arī dažos veikalos, laikraksta „Stars" redakcijā, kā arī citviet. Janvāra beigās savāktos parakstus lūgums nogādāt Madonas novada domē vai laikraksta "Stars" redakcijā.

Autore: ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px