AS „Latvenergo" vakar rosināja atcelt ārkārtas situāciju 26 novados, bet 14 novados to saglabāt. Ārkārtas situācija saistībā ar kritisko situāciju energoapgādē tika pasludināta 6. janvārī.
AS „Latvenergo" valdes priekšsēdētājs Āris Žīgurs par šo priekšlikumu valdības ārkārtas sēdē informēja ministrus. Viņš ārkārtas stāvokli rosināja atcelt Cesvaines, Lubānas, Aizkraukles, Kokneses, Skrīveru, Ērgļu, Amatas, Cēsu, Jaunpiebalgas, Līgatnes, Pārgaujas, Priekuļu, Raunas, Vecpiebalgas, Daugavpils, Ilūkstes, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Zilupes, Preiļu, Vārkavas, Līvānu, Riebiņu, Viļānu, kā arī Ventspils novadā.
Savukārt 14 novados ārkārtas situāciju aicināts pagaidām tomēr saglabāt. Tie ir Rēzeknes, Krāslavas, Ciblas, Ludzas, Jēkabpils, Krustpils, Viesītes, Aknīstes, Salas, Neretas, Pļaviņu, Jaunjelgavas, Madonas un Varakļānu novads.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 18.01.2011.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS