Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Nepilnības rēķinā tiks novērstas

Redakcija

Autors • 17.01.2011.

Burtu lielums

Redakcijai piezvanīja kāda „Stara" lasītāja saistībā ar saņemto rēķinu no SIA „Madonas namsaimnieks" par komunālajiem pakalpojumiem. Pirmkārt, teksts ir grūti salasāms, īpaši vecāka gadagājuma cilvēkam, jo daudzviet burti ir gandrīz pilnībā izdzisuši. Otrkārt, norādīts, ka maksājumus var veikt caur visām Madonā esošajām banku filiālēm, taču tajā rēķina daļā, kur jāieraksta gāzes skaitītāju rādījumi, uzrādīts tikai „Madonas namsaimnieka" konta numurs SEB bankā.

Skaidrojumu sniedza SIA „Madonas namsaimnieks" valdes loceklis Guntars Dzenis: – Daži klienti šomēnes patiešām saņēma padzisušu rēķinu, jo printerim toneris gāja uz beigām. Rēķini mums ir jāizdrukā līdz noteiktam laikam, un tobrīd jauna tonera nebija uz vietas. Šis ir izņēmuma gadījums, kad klientiem jāpiecieš neērtības saistībā ar izdrukāto rēķinu, jo nu jau ir iegādāts jauns toneris. Šādi apstākļi sagadījās nejauši, par ko klientiem atvainojamies.

Kas attiecas uz banku kontiem, arī par gāzi klients var maksāt tajā bankā, kurā viņam ir konts vai ir izdevīgāk. Mūsu uzņēmumam ir konti visās Madonā esošajās bankās. Gāzes skaitītāju rādījumu veidlapā ir norādīts tikai SEB bankas konta numurs tāpēc, ka pārējo banku kontu numuriem nepietika vietas. Taču nākamajos rēķinos jau būs uzrādīti visu banku kontu numuri, jo būsim nedaudz izmainījuši rēķina izkārtojumu. Bet jau tagad gan par gāzi, gan pārējiem komunālajiem pakalpojumiem var maksāt caur banku, kas klientam izdevīgāka.

Autore: LAURA VOITIŅA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px