ĒRGĻOS 4. un 5. februārī notiks Latvijas Jaunatnes ziemas olimpiāde, ko katru gadu rīko Latvijas Olimpiskā komiteja sadarbībā ar Ērgļu novada domi.
Arī šogad olimpiādes programmā būs biatlons, distanču slēpošana, hokejs, kalnu slēpošana, slidošana un snovbords.
Kā apstiprināja Ērgļu novada domes priekšsēdētājs Guntars Velcis, gatavošanās olimpiādei jau ir sākusies. Ar organizēšanu nodarbojas gan sporta, gan kultūras un izglītības darbinieku komanda. Savukārt potenciālajiem dalībniekiem svarīga ir pieteikšanās. No 10. janvāra līdz 1. februārim to var veikt elektroniski – www.latvijasolimpiade.lv.
Autore: IVETA ŠMUGĀ