Madoniete Ināra Sloka ir viena no „Stara" rīkotās 2011. gada abonementu loterijas veiksminiecēm – viņa ir laimējusi dāvanu karti 10 latu vērtībā veikalā „Elīze G".
– Tas nu gan ir visai negaidīti. „Stara" loterijās piedalos no pašiem pirmsākumiem, bet laimests ticis pirmo reizi, – saņemot dāvanu karti, smaidot atzina Ināras kundze. – Kādreiz pirku loterijas biļetes par 30 kapeikām, bet arī tur nekas īpašs laimēts netika. Svētdienas rītos šad tad televīzijā paskatos „Superbingo" un vienmēr priecājos, kad cilvēkiem veicas. Klusībā turu īkšķi, lai tiktu kaut kas vairāk, nekā tikai tie poļu pīrādziņi. Labi, ja cilvēkiem veicas, man prieks.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS 13.01.2011.
Autore: BAIBA MIGLONE
OĻĢERTA SKUJAS foto