Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

„Man tas ir pirmais lielākais laimests”

Redakcija

Autors • 12.01.2011.

„Man tas ir pirmais lielākais laimests”
Burtu lielums

Madoniete Ināra Sloka ir viena no „Stara" rīkotās 2011. gada abonementu loterijas veiksminiecēm – viņa ir laimējusi dāvanu karti 10 latu vērtībā veikalā „Elīze G".

– Tas nu gan ir visai negaidīti. „Stara" loterijās piedalos no pašiem pirmsākumiem, bet laimests ticis pirmo reizi, – saņemot dāvanu karti, smaidot atzina Ināras kundze. – Kādreiz pirku loterijas biļetes par 30 kapeikām, bet arī tur nekas īpašs laimēts netika. Svētdienas rītos šad tad televīzijā paskatos „Superbingo" un vienmēr priecājos, kad cilvēkiem veicas. Klusībā turu īkšķi, lai tiktu kaut kas vairāk, nekā tikai tie poļu pīrādziņi. Labi, ja cilvēkiem veicas, man prieks.

Vairāk lasiet laikrakstā STARS 13.01.2011.

Autore: BAIBA MIGLONE

OĻĢERTA SKUJAS foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px